Black onyx saucer beads 4x8mm. 16 inch strand. Vintage A quality 1980s. b4-ony302
- Regular Price
- $12.00
- Sale Price
- $12.00
- Regular Price
- Unit Price
- per
Available Stock: 2
Specifications
| Field | Value |
|---|---|
| Material | Gemstone |
| Gemstone | Black Onyx Onyx |
| Shape | Rondelle-Spacer-Saucer Rondelle |
| Bead Type | Bead |
| Age | Vintage |
| Color | Black |
| Weight | 1.4 oz |
| Length | 4 mm |
| Width | 8 mm |
| Lot Size | 1 Strands |