Art Deco-style silver plated solid brass pendant. 50x13mm Pkg of 2. b9-0542s
- Regular Price
- $4.55
- Sale Price
- $4.55
- Regular Price
- Unit Price
- per
Available Stock: 31
Specifications
| Field | Value |
|---|---|
| Material | Metal |
| Metal | Silver Plate Brass |
| Shape | Art Nouveau style |
| Jewelry Style | Art Deco Art Nouveau |
| Bead Type | Pendant |
| Jewelry Findings & Components | Connectors-lavaliers-chandeliers Stampings Metal Pendant |
| Origin | United States |
| Age | contemporary |
| Weight | 0.01 lb |
| Length | 50 mm |
| Width | 13 mm |
| Lot Size | 2 Pieces |