Antique Venetian glass millefiori trade bead. Approx. 37 x 12 mm. b1-776cs
- Regular Price
- $16.00
- Sale Price
- $16.00
- Regular Price
- Unit Price
- per
Available Stock: 9
Specifications
| Field | Value |
|---|---|
| Material | Glass |
| Shape | Cylinder Tube - Cylinder |
| Bead Type | Bead |
| Origin | Africa Italy |
| Age | Antique |
| Color | Yellow Red |
| Weight | 0.3 oz |
| Length | 37 mm |
| Width | 12 mm |
| Lot Size | 1 Pieces |
| Hole Size | 3 mm |